Manažér výroby

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Manažér Výroby v plnom rozsahu zodpovedá za príslušný rad výrobkov vrátane všetkých nákladov spojených s výrobou (variabilné aj fixné náklady výroby a investičné náklady), každodenného priebehu procesov, zvyšovania produktivity a celkového zdravia a efektívnosti príslušnej regionálnej organizácie.
* Podieľa sa na tvorbe globálnej výrobnej stratégie spoločnosti a riadi sa ňou.
* Zabezpečuje rozvoj, vzdelávanie a koučovanie vedúcich pracovníkov.
* Zodpovedá za vedenie tímu a jeho motiváciu k vysokej výkonnosti.
* Zaisťovanie bezpečnosti pracovného prostredia pre všetkých zamestnancov
* Rozvoj výrobnej prevádzky svetovej úrovne na výrobu hlavných komponentov (bezpečnosť - kvalita - plnenie - náklady)
* Presadzovanie systému kvality / procesy a mentalita Zabezpečovanie správnej kvality a včasnosti dodávok dielov v súlade s ročnými cieľmi
* Zabezpečovanie správneho plánovania počtu zamestnancov a produktivity (rozpočet)
* Zabezpečovanie správnej údržby zariadení a kontrola nákladov na údržbu a opravy
* Sústavné zlepšovanie ukazovateľov bezpečnosti, kvality, plnenia a nákladov
* Implementácia štandardov prevádzky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* • Skúsenosti s identifikovaním a riešením problémov
* • Skúsenosti s riadením zmien, s riadením transformačných procesov a s riešením odporu ku zmenám
* • minimálne 3 ročné skúsenosti s riadením výrobého oddelenia PODMIENKOU
* • Anglický jazyk na pokročilej úrovni PODMIENKOU
* Základné osobnostné charakteristiky:
* • Schopnosť budovania vzťahov medzi funkčnými tímami
* • Zručnosti potrebné na riešenie problémov, identifikovanie príležitostí na zlepšenie, dosahovanie konsenzu a poskytovanie podpory pri realizácii
* • Otvorené myslenie - vnímanie zmien ako príležitosti
* • Aktivita a silný zmysel pre naliehavosť
* • Pružnosť a orientácia na riešenia

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3240379  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.