Security Architect

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* · zodpovednosť za vedenie inžinierskych a prevádzkových tímov pri navrhovaní, vytváraní, testovaní a prevádzke bezpečnej aplikácie
* · zodpovednosť za nasadenie infraštruktúry pomocou štandardných metodológií a technológií
* · spolupráca s rôznymi tímami a zainteresovanými stranami vrátane riadenia rizík, právneho a výkonného manažmentu s cieľom definovať a riadiť bezpečnostný program
* · vykonávanie modelových cvičení s technickými tímami v celej fáze vývoja
* · návrh a prieskum typológie zabezpečenej sieťovej infraštruktúry
* · monitorovanie zraniteľných miest softvérového priemyslu, ktoré by mohli mať vplyv na klientske produkty
* · návrh bezpečnostných prvkov ako je autentifikácia, autorizácia a ochrana dát
* · návrh a vývoj bezpečnostnej architektúry pre cloudové systémy
* · riešenie bezpečnostných incidentov a sanačných akcií
* · komunikácia so zákazníkmi o témach súvisiacich s bezpečnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* · 5 a viac rokov praxe ako výskumný pracovník v oblasti bezpečnosti
* · 1 a viac rokov praxe v Cloud Computing
* · preukázateľné skúsenosti s technológiami vývoja bezpečných aplikácií
* · znalosť kryptografických štandardov
* · znalosť architektúry zabezpečenia Linux a Windows
* · znalosti v oblasti webových a mobilných aplikačných vektorov
* · výborné komunikačné schopnosti
* · organizačné zručnosti s dôrazom na detail
* · schopnosť dosahovania výsledkov bez dôkladného dohľadu

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3221498  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.