Pokladač chodníkov, obrubníkov a dlažby

Lugera & Makler Detachering B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
01-09-2020
645,41 EUR/mesiacPopri štúdiu ponúkame nasledovné platové podmienky; pri 32-hodinovom pracovnom týždni (4 pracovné dni); uvedená mzda je v hrubom: Vek/Mesačná mzda/Hodinová mzda: 16 rokov € 645,41 € 4,66 - 17 rokov € 742,36 € 5,36 - 18 rokov € 854,55 € 6,17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie všetkých činností týkajúcich sa dláždenia, ako sú zemné práce (výkop / dlažba) a dodávka kameňov, blokov a obrubníkov.
* dokončovacie práce, zametanie vozovky a odvoz nadbytočných materiálov.
* manipulácia s ručnými a malými motorovými nástrojmi

Holandská spoločnosť (https://debiebuitenwerk.nl/) hľadá 6 slovenských chlapcov, ktorí chcú žiť a pracovať v Holandsku a byť školení na pozíciách: Pokladač chodníkov, obrubníkov a dlažby po dobu minimálne 3 rokov.
Do školy chodíte 1 deň v týždni a pracujete 4 dni.
Zabezpečíme vám zadarmo ubytovanie.
Zdravotné poistenie v Holandsku.
Budete sa učiť holandský jazyk.
V spoločnosti si vybudujete kariéru.
Podmienkou je, aby ste ovládali anglický jazyk.

Začnite super kariéru v Holandsku! Možnosť študovať a pracovať v Holandsku!
Máte 16,17 alebo 18 rokov a chcete si v Holandsku vybudovať budúcnosť?
Teraz máte šancu !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Holandská agentúra práce.
ID: 3912827  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 645,41 EUR/mesiac