Logo Lucron Group, a. s.

Časník/časníčka vo ForRest Glamping

Lucron Group, a. s.

Miesto práce
Počúvadlo jazero, Banská Štiavnica-Počúvadlianske Jazero
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
10 EUR/hod.a viac, dohodnutá mzda závisí od skúseností, zručností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladeného čašníka/čašníčku s vášňou k svojej práci do šikovného a mladého tímu areálu ForRest Glamping v Štiavnických vrchoch, v tesnej blízkosti Počúvadlianskeho jazera.

Hlavná náplň práce:

  • aktívna obsluha a poskytovanie servisu hosťom reštaurácie a baru areálu ForRest Glamping
  • každodenná komunikácia a starostlivosť o zákazníkov a hostí
  • prijímanie objednávok a vystavovanie účtov zákazníkom
  • príprava teplých a studených nápojov a pochutín pre zákazníkov
  • odporúčanie jedál či nápojov na základe jedálneho a nápojového lístka
  • ​príprava a debarasovanie stolov
  • udržiavanie čistoty v reštaurácii, kuchyni a dodržiavanie štandardov HACCP

  • krásne a priateľské pracovné prostredie, mladý a šikovný kolektív
  • zabezpečenie stravovania
  • možnosť zabezpečenia ubytovania

Pozíciu obsadzujeme do areálu ForRest Glamping, ktorý prináša nový koncept ubytovania nachádzajúci sa v lone Štiavnických vrchoch pri Počúvadlianskom jazere.
Viac o ForRest Glamping si môžete pozrieť na stránke:
www.forrestglamp.sk

Zaslaním Vašich údajov uchádzač súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou Lucron Group, a.s. pre účely výberu vhodných kandidátov a prijímania nových zamestnancov či externých spolupracovníkov. Viac informácií o tom, ako spoločnosť Lucron Group, a.s. spracúva osobné údaje, nájdete na linku:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • príjemné vystupovanie
  • chuť do práce
  • pozitívny prístup
  • ​zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • flexibilita

Spoločnosť Lucron sa v roku 2017 podľa rebríčka týždenníka TREND stala tretím najväčším rezidenčným developerom na Slovensku. Podpisuje sa pod úspešné projekty ako Urban Residence, Malé Krasňany, Eden Park, Arboria, Vydrica, Nesto. Jeho špecializáciou sú veľké rezidenčné a komerčné developerské projekty a tvorba ucelených urbanistických celkov. Sústreďuje sa na budovanie celých území, s dôrazom na moderný a prívetivý urbanizmus, životné prostredie, moderné technológie a na verejné priestory. Je súčasťou medzinárodnej skupiny iko real estate, pôvodom z Luxemburska, ktorá má 30-ročné skúsenosti v realitnom biznise.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Hykischová
Tel.: +421914321070
E-mail: poslať životopis
ID: 4835237  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.