Reagujte bez životopisu

Obsluha v LuckyLande - Kaviareň s Pizzeriou

LuckyLand, s. r. o.

Miesto práce
Dudvážska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 200 - 1 500 EUR/mesiacTringelty a bonusy sú v ponuke. Individuálna dohoda podľa kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedný personál do tímu v kaviarni LuckyLand v Podunajských Biskupiciach v NC Hron.
Kaviareň je zameraná na rodiny s deťmi, detské oslavy a rôzne akcie.
V rámci kaviarne sa pracuje aj s bufetovou časťou pre zhotovovanie jednoduchých pokrmov.
Súčasťou kaviarne je aj pizza z pece na drevo, ktorú zastrešujú naši majstri pizzeri.
Obsluha v LuckyLande pripravuje nápoje, jednoduché pokrmy, víta hostí v prevádzke a stará sa o udržiavanie prevádzky.
Hľadáme spoľahlivú, šikovnú a korektnú spolupracovníčku.
Neváhaj nás osloviť ☺️

Stabilná, tímová a dobrodružná práca
Tvorivosť a nápady sú vítané
Bezplatné rozvojové školenia
Samostatnosť a kreativita
Príjemné prostredie

Neváhajte nás osloviť, radi sa stretneme so záujemcami a osobne si prejdeme, prečo práve vy ste vhodná osoba pre LuckyLand?

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, čašník, obsluha

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha, čašníčka, obsluha bufetu, …

Zodpovednosť, samostatnosť, slušnosť, chuť kreatívneho tvorenia a zavádzanie nápadov pre rozvoj biznisu, korektnosť a chuť učiť sa nové veci.

Kaviareň LuckyLand má prevádzku v NC Hron v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Ide o kaviareň určenú pre rodiny s deťmi. Rodičia si vedia dopriať chvíľu relaxu a deti zábavu na detských bezpečných hracích zónach. Počas návštevy kaviarne LuckyLand si môžu návštevníci vychutnať nie len ponuku skvelých nápojov, či ovocných limonád ale vedia si napríklad odšťaviť čerstvý pomaranč, zakúpiť čerstvý croissant, objednať si rôzne bufetové menšie pokrmy pre seba, alebo svoje deti a v neposlednom rade v priestoroch je ponuka aj výbornej jedinečnej pizze priamo z pece na drevo. V priestoroch LuckyLandu je aj miestnosť určená pre párty oslavy detí s kapacitou 10 hostí, alebo iné individuálne oslavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Roman Tomša
Tel.: +421901700931
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4771992  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac