1 200 - 1 500 EUR Reagujte bez životopisu

Dealer

LUCKY SEVEN s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
01.01.2020
Celková mzda (brutto)
1 200 - 1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca dealera pri rulete a kartových hrách v kasíne - Hotel Európa, Komárno.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 + 100 az 400

Príspevok na dopravu, pracovné oblečenie, stravné lístky.

Začiatkom roku 2020 sa v Komárne otvorí exkluzívne živé kasíno. Teraz máte možnosť pripojiť sa k tímu s príjemnou, mladistvou a priateľskou atmosférou. Ponúkame Vám . dlhodobú prácu s možnosťou profesijného rastu a s nadpriemerným finančným ohodnotením. Všetko, čo musíte urobiť, je absolvovať krupiérsky kurz. Kurz je bezplatný a po jeho ukončení vám poskytneme zaručené pracovné miesto. Kurz začína v novembri 2019 i v Komárne. Počas kurzu poskytneme tzv. štipendium a po úspešnom absolvovaní jednorazovú odmenu (pretože vás veľmi radi privítame v našom tíme). Ak máte viac ako 18 rokov, stredoškolské vzdelanie a príjemné vystupovanie, budeme veľmi radi, keď sa prihlásíte a tým položíte základy svojej budúcnosti s nami.
V prípade záujmu nas kontaktujte na e-mailovej adrese: [email protected] alebo telefonicky: +421 903 506 903

2020 első hónapjaiban Komarnóban nyílik a város első, kiemelt kategóriás élő kaszinója. Most lehetőséged van csatlakozni a csapathoz, elegáns, fiatalos környezet, baráti légkör, kiemelt fizetés. Hosszú távú munka, továbblépési lehetőséggel. Amire ehhez szükséged van egy krupié tanfolyam elvégzése. A tanfolyam ingyenes, melynek siekres elvégzése után garantált helyet biztosítunk neked. 2019 novemberében startol, helyszíne Komarno. A tanfolyam alatt ösztöndíj juttatás a sikeres vizsga után pedig egyszeri jutalom (mert örülünk , hogy a csapatban köszönthetünk téged). Ha elmúltál 18 éves és még nem vagy 40, van középfokú végzettséged, jelentkezz bátran és alapozd meg a jövődet velünk. Hölgyek és urak jelentkezését egyaránt szívesen fogadjuk. Megfelelő számú jelentkező esetén ingyenes transzfert biztosítunk.
Jelentkezés és bővebb információ: [email protected] vagy a +421903506903 telefonszámon.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Základy matematiky

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním kasína, herní a kaviarní a predajom výherných prístrojov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Rybné námestie 1
831 02 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3807144   Dátum zverejnenia: 10.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 + 100 az 400