Realitný maklér/Obchodný zástupca s fixným platom

Lucky reality

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie klientov
- vytváranie cenových ponúk a porovnania
- denná komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností s kupujúcimi
- spolupráca v tíme kolegov maklérov
- súčasťou práce je aj vzdelávanie

Počas celej doby s Vami spolupracujú skúsení makléri, pracujete v tíme a na činnosti, ktorým nerozumiete nikdy nie ste sami.

Od určitej pozície máte k dispozícii pracovný telefón, fotoaparát a ďalšie bonusy.
Kariéra v Lucky Reality je spravodlivo nastavená pre maklérov, každý má možnosť viesť si vlastný tím maklérov alebo pracovať len na svojich ponukách.

Pravidelné školenia, firemné súťaže, akcie, výlety, dovolenky ...

V dnešnom svete rýchleho toku informácií je veľmi dôležité si vybrať správnu spoločnosť pre rozvoj svojich schopností a vlastností. Preto sa stále usilujeme o podporovanie maklérov v ich každodennej práci. Zabezpečujeme im podporu v pravidelných intervaloch a usilujeme sa o rast každého jedného z nich.

U nás sa stanete realitným profesionálom, dovtedy Vás mesačne podporíme fixnou zložkou platu. Viac informácií na osobnom pohovore.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám pošlite na uvedený mail Váš životopis a motivačný list, prosíme aj o dopísanie mesta, v ktorom chcete pracovať.

Máte záujem viesť vlastnú pobočku? Dohodnite si s nami stretnutie a prejdeme detaily ako to dosiahnuť.

Tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov požadujeme len:

- časovú flexibilitu
- záujem učiť sa nové veci
- príjemné vystupovanie

Všetko ostatné Vás vieme naučiť v priebehu 1 až 3 mesiacov vďaka vlastnému prepracovanému systému školení.
Počas celej doby máte pri sebe skúseného spolupracovníka.

Realitná kancelária Lucky Reality bola založená po úspešnom pôsobení konateľa v realitnom obchode od roku 2008. Sme perspektívna spoločnosť využívajúca skúsenosti nadobudnuté niekoľkoročným pôsobením na realitnom trhu v Prešovskom a Košickom kraji. Našim hlavným poslaním je revolučná starostlivosť o klienta. Realitný maklér v našej spoločnosti sa zaväzuje klientovi k činnosti a aktivite, a preto si klient môže byť istý maximálnym úsilím realitného makléra. Našej práci pomáha aj využívanie realitného programu, ktorý maklérom zabezpečuje kontrolu a využívanie inzercie a starostlivosti o klienta.
Po prvých rokoch fungovania spoločnosti sme sa spoločne s maklérmi zhodli na ďalšom smerovaní a fungovaní, kde kladieme dôraz na spokojnosť nielen klientov ale aj samotných maklérov. Spokojný maklér vykoná svoju prácu zodpovedne a za sebou necháva len spokojných klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3766502  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac