Opatrovateľ/-ka do Anglie - bez poplatků agentuře, nástup možný ihned

Lucie Svačinková

Místo práce
Revoluční 308, 73801 Frýdek-Místek, Velká Británie
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.01.2018
Nabízený plat (hrubého)
1577 - 1840 GBP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- starostlivosť o deti, dospievajúcich a dospelých s ťažkým fyzickým postihnutím
- pomoc pri obliekaní a osobnej hygiene (kúpanie, holenie, zubná hygiena, toaleta, výmena močových sáčkov, starostlivosť o vyprázdňovanie)
- asistencia a uľahčovanie pohyblivosti vrátane usádzania do vozíka, prechádzky s vozíkom, v prípade potreby usádzanie do auta, šoférovanie zverencovho auta
- pomoc pri stravovaní s ohľadom na dietetické požiadavky, vrátane prípravy a servírovania jedla
- asistencia pri dennodenných aktivitách spojených napr. s prácou, trávením voľného času (účasť na spoločenských udalostiach, stretnutiach s priateľmi, dovolenky), vzdelávaním a pod.pomoc pri podávaní liekov, predpísaných lekárom
- v prípade potreby pomoc pri vybavovaní korešpondencie
- domáce práce (prezliekanie postelí, pranie, žehlenie, nákupy)
- vedenie zdravotných záznamov a ich posielanie v súlade s požiadavkami zamestnávateľa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody práce s našou organizáciou
- 5 dňové školenie v Anglicku zadarmo
- nárok na úhradu cestovného na školenie do výšky £60 (táto suma - sa vyplatí ucházačovi po šest' mesačnej skúšobnej dobe)
- ubytovanie zadarmo počas školenia
- nárok na dovolenku
- mesačný plat
- doprava od klienta/ku klientovi zadarmo
- počas práce strava a ubytovanie zadarmo
- pravidelné prestávky
- možnost' d'alšieho vzdelávania - level 2 a 3 Diploma in Heath and Social Care. Po úspešnom získaní tohto diplomu je poskytnutá zvýšená mzda .
- pohovor cez skype

Informace o náboru

The role as a PA in England is ideal experience for:

- people who want to travel, meet new people, learn about different cultures, improve their language skills
- students or graduates of English language, Occupational Therapy, Psychology, Physiotherapy and Health and Social Care

Your contract will be Zero hours and this contract still means you are entitled to statutory annual leave in the same way as regular workers. This type of contract also gives you the flexibility to work and travel.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Lower education? Contact us to discuss the options

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vek nad 18 rokov
- vodičský preukaz + skúsenosti
- výpis z registra trestov
- výborné komunikačné schopnosti
- pokročilá angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, pro kterou se tato práce vykonává byla založena v roce 1992 a poskytuje nejlepší „live-in“ a „live-out“ péči dospělým a dětem s fyzickým postižením.

Specializuje se na poskytování péče dospělým s vyšším stupněm poranění míchy, ale také podporujeme lidi s progresivním a neurologickým stavem jako jsou například roztroušená skleróza, onemocnění motorického neuronu a svalová dystrofie. V roce 2006 společnost rozšířila jejich služby, aby mohla poskytovat péči i dětem s fyzickým postižením.

Protože náš servis je po celé Anglii a Walesu, je zde hodně možností pro cestování, zatímco pracujete.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Práce v UK
Revoluční 308
73801 Frýdek-Místek
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Svačinková
Tel.: 00420728813715
E-mail: poslat životopis
ID: 3142681   Dátum zverejnenia: 1.12.2017