Kaderník/čka

Lucia Gregorová - MWS

Miesto práce
Rajská 15, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kadernícke práce - všetko, čo s tým súvisí.

Mzda, plný úväzok, % z tržby, postupný nárast mzdy

Hľadáme šikového kaderníka/čku, ktorá sa chce rozvíjať a napredovať v danej oblasti, poskytujeme úžasný kolektív, perfektnú pracovnú klímu a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kaderník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax v danej oblasti vítaná! Ak nemáš prax, ale chceš patriť k super kaderníkom, máš chuť sa učiť a napredovať, si u nás víťaná/ý!!!

Spoločnosť je zameraná na poskytovanie kaderníckych služieb, manikúry, gélových nechtov, pedikúry a prípravy volume mihalníc.
ID: 3383386  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800