Asistentka predaja-predavačka

Ľuboš Matovič - MERCATO D´ITALIA

Miesto práce
Nitrianska 26, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac, po zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s tovarom, komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie telefonických a elektronických objednávok, balenie a vybalovanie tovaru

Možnosť nákupu za veľkoobchodné ceny.
Všetky víkendy a sviatky sú voľné.

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME TELEFONICKY!!!!
Žiadosti zasielajte výhradne na uvedený e-mail v inzeráte. Pracovná doba pondelok-piatok od 8,30-16,30 hod. Všetky sviatky, soboty aj nedele sú voľné. Ponúkame stabilné pracovné miesto dlhodobo, v ženskom kolektíve.V prípade zasielania žiadostí, CV foto vítané. Uprednostňujeme uchádzačky s nástupom ihneď.PROSÍME uchádzačky, aby posielali žiadosti len tie, ktoré majú vážny záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita. komunikácia so zákazníkmi, zvládanie stresových situácií, spoľahlivosť ,práca s PC -pokročilá

Veľkoobchod, distribúcia značkový textil - spodná bielizeň. Firma pôsobí na trhu 27 rokov. Podrobnejšie informácie o spoločnosti nájdete na našom webe: www.mercatoditalia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1984620  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac, po zaučení