Reagujte bez životopisu
Logo Ľuboš Buch s.r.o

Vodič MKD

Ľuboš Buch s.r.o

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budeš vodičom MKD s vlastným  prideleným vozidlom
  • Budeš zodpovedný za nakladanie a vykladanie tovaru a za jeho bezpečné prepravovanie na určené miesto.
  • Jedná sa o pravidelné kolečkové roboty do Francúzska alebo Nemecka - víkendy doma
  • Budeš mať zabezpečené vhodné pracovné podmienky a pravidelné ohodnotenie za tvoju prácu.

  • Získavaš stabilnú prácu s pravidelným mesačným platom.
  • Máš možnosť získať prémie za dobré výsledky a zodpovednosť.
  • Poskytujeme ti moderné a dobre udržiavané vozidlá s technickým vybavením.
  • Rešpektujeme tvoj voľný čas, ktorý si vopred nahlásiš

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

výhoda

Zdravotná prehliadka, psychotesty, KKV

Dopravná firma pôsobiaca na trhu od roku 1992 s vlastným vozovým parkom a dlhoročnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4838376  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac