Kuchár

Ľubomír Pavlík REŠTAURÁCIA KASKADA

Miesto práce
Matejovce, Hlavná 3641/30, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1200 - € 1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do pracovného pomeru Kuchára s minimálne 2 ročnou praxou na plný pracovný úväzok. Náplňou práce je príprava raňajok, obedového menu, minútkových jedál a tiež príprava menu na slávnostné príležitosti ako sú svadby, plesy, stužkové a rodinné oslavy. Pracuje sa dlhý - krátky týždeň.
Ponúkaný nástupný plat od € 900 - € 1200 v čistom.

Ponúkame stabilnú prácu a výhodné platové podmienky s možnosťou rastu príjmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme zodpovedný prístup, samostnatnosť, dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku, objednávanie a preberanie tovaru, zodpovednosť za skladové zásoby a hlavne chuť pracovať.

Reštaurácia a penzión s celodennou prevádzkou + usporiadanie rôznych spoločenských podujatí...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ľubomír Pavlík KASKÁDA Hotel & Catering
Matejovce, Hlavná 3641/30
05951 Poprad

Kontakt

ID: 3266096   Dátum zverejnenia: 15.1.2018