Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hladáme pekárku alebo pekára / expedientku

Ľubomír Matovič LUVETO - Pekáreň

Miesto práce
Ružindol 196, Ružindol
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.mzda je 5,5 eur/h (netto-v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malý kolektív, ktorý Vás zaučí na prípravu, spracovanie a tvarovanie cesta, pečenie bežného a jemného pečiva, chleba a ich následnú expedíciu. Požadovaná je iba pracovná zručnosť. Záučná doba 1 mesiac. Prevádzka v Ružindole (5km od Trnavy). Nočná alebo denná zmena načasovaná na autobusové spoje z Trnavy a Bratislavy medzi 17,00 - 3,00hod. alebo 8,00 - 17,00hod. Priemerne 9 hodinová pracovná doba 40-50h/týždenne. Možnosť dohody aj na skratenom úvazku. Plat 5,5 eur/hod netto (v čistom). Kontakt +421903468855

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme malá rodinná firma s malým počtom zamestnancov a dlhou tradíciou v oblasti remeselnej výroby chleba a pečiva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4491211  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.