Obchodný zástupca

Ľubomír Lapin a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o súčasných zákazníkov v pridelenom regióne
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- systematické monitorovanie trhu a jeho potenciálu
- pravidelné reportovanie obchodných aktivít
- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
- podpora a vyhodnocovanie marketingových akcii

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600 € brutto + odmeny, mzda sa odvíja od dĺžky praxe a odbornosti posudzovania uchádzača

- práca v stabilnej spoločnosti
- pozícia na využitie svojho potenciálu, obchodného ducha, ale aj strategického myslenia
- pracovné prostriedky: mobilný telefón, notebook
- príspevok na stravovanie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné zručnosti v osobnom, písomnom i telefonickom styku
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
- preukázateľné výsledky na odbornej pozícii

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom mäsa, mäsových výrobkov, výrobou mäsových výrobkov, prevádzkovanie kuchyne

T. Vansovej 19
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3670436   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 € brutto + odmeny, mzda sa odvíja od dĺžky praxe a odbornosti posudzovania uchádzača