Pomocný pracovník vo výrobe / odoberač nábytkových dielcov z hranovacieho stroja

Ľubomír Kočiš - výroba nábytku

Miesto práce
K cintorínu 13, Bánovce nad Bebravou-Dolné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme do tímu profesiu:
- pomocného pracovníka - odoberača dielcov na olepovacom stroji
- ak si šikovný a baví ta pracovať neváhaj nás kontaktovať
- práca je vhodná pre mužov

- stabilné zamestnanie
- stála práca
- obedy
- mesačný bonus 10%
- 13 plat
- nadčasové príplatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fyzická zručnosť

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výtaná, no nie povinná, zaučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Ľubomír Kočiš - výroba nábytku sa zaoberá výrobou nábytku na mieru - kuchynské linky, spálne, vstavané skrine, vešiakové zostavy, písacie stoly.
Kuchynské štúdio kočiš - naše 25 ročné skúsenosti pri výrobe a montovaní kuchynských liniek nás právoplatne posúvajú k jedným z popredných slovenských výrobcov kuchynských liniek.Z dôvodu rozšírenia svojich služieb a uspokojenia potrieb zákazníkov rozširujeme našu výrobnú činnosť a poradenské služby. Dizajnéri kuchynských štúdií vytvárajú 3D- vizualizačný návrh s cenovou ponukou, zabezpečujeme dodávku elektrospotrebičov, dovoz a odbornú montáž našimi kvalifikovanými pracovníkmi. Používame kvalitné materiály, preto neváhajte a zaraďte sa aj vy už dnes do Nášho pracovného teamu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4510528  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac