Pracovník na obsluhu olepovačky hrán / Stolár / obsluhovač vákuového lisu

Ľubomír Kočiš - výroba nábytku

Miesto práce
K cintorínu 13, Bánovce nad Bebravou-Dolné Ozorovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha stroja na olepovanie hrán, a obsuha stroja na výrobu vákuovaných dvierok - lisu

- Ústretový prístup
- Finančné benefity
- 13 plat / koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci

Firma Ľubomír Kočiš - výroba nábytku sa zaoberá výrobou nábytku na mieru - kuchynské linky, spálne, vstavané skrine, vešiakové zostavy, písacie stoly.
Kuchynské štúdio kočiš - naše 25 ročné skúsenosti pri výrobe a montovaní kuchynských liniek nás právoplatne posúvajú k jedným z popredných slovenských výrobcov kuchynských liniek.Z dôvodu rozšírenia svojich služieb a uspokojenia potrieb zákazníkov rozširujeme našu výrobnú činnosť a poradenské služby. Dizajnéri kuchynských štúdií vytvárajú 3D- vizualizačný návrh s cenovou ponukou, zabezpečujeme dodávku elektrospotrebičov, dovoz a odbornú montáž našimi kvalifikovanými pracovníkmi. Používame kvalitné materiály, preto neváhajte a zaraďte sa aj vy už dnes do Nášho pracovného teamu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3566464  Dátum zverejnenia: 28.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 €