Reagujte bez životopisu

Čašník/čašníčka

Ľubomír Chrien - KLAS

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
6,6 EUR/hod.+ tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Vašou záľubou?
Máte chuť sa naučiť niečo nové ?
Nechýba Vám optimizmus a rád komunikujete s ľuďmi?
Potom hľadáme práve Vás:
milého, zdvorilého a usmiateho čašníka/servírku s nástupom ihneď.
Náplňou práce je:
- poskytovanie kvalitných služieb (servisu a obsluhy)
- ústretovosť k požiadavkám klientov
- prezentačné schopnosti a znalosť ponúkaných produktov
- prioritná orientácia na zákazníka
- práca v reštauračnom systéme Blue Gastro

Stabilné pracovné prostredie a milý kolektív.
výhodné platové podmienky, pravidelný mesačný príjem
tringelty, možnosť kariérneho rastu. Krátky dlhý týždeň alebo dohodou, tringelty, odmeny, príspevok na ošatné. Zamestnanecké zľavy na jedlá a nápoje v našej reštaurácii.

na osobný pohovor, Vás telefonicky pozveme po zaslaní životopisu na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívny, priateľský, zdvorilý, ústretový, s úsmevom na tvári :)

Penzión z 22 ročnou tradíciou, stálou klientelou, tradičnou slovenskou kuchyňou, ubytovaním, reštauráciou, veľkou terasou a krásnou záhradou na záhradné svadby, akcie a s neobmedzenými možnosťami zlepšovania služieb. www.penzionzlatydukat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4513263  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,6 EUR/hod.