Manažér špecializovaných predajní Verticcio coffee & tea

LT company s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.12.2019
800€ brutto + percentuálna odmena z tržieb maloobchodných prevádzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého a bezproblémového chodu maloobchodných predajní s kávou, čajom a čokoládou v Žiline, Bratislave a Trnave
- vedenie zamestnancov maloobchodných predajní
- rozvoj zamestnancov a ich motivácia
- zabezpečovanie kampaní na podporu predaja
- riešenie krízových situácii
- zastrešovanie dodávateľsko- odberateľských vzťahov
- objednávanie tovaru (tuzemsko, zahraničie)
- vyhľadávanie nových produktov
- vybavovanie prijatých eshopových objednávok a reklamácií
- komunikácia so zákazníkmi

- práca na TPP
- nadštandardné pracovné prostredie
- pevná mzda + percentuálne odmeny z tržieb
- pevne stanovený pracovný čas (pondelok - piatok)
- školenia
- zamestnanecké zľavy
- stravné lístky

V prípade záujmu o pozíciu, prosím o zaslanie životopisu s fotografiou spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- pozitívny vzťah ku káve, pretože to je segment, v ktorom chceme neustále napredovať
- skúsenosti s vedením tímu
- skúsenosti v oblasti priameho predaja
- schopnosť nadchnúť sa pre prácu a ponúkaný tovar/služby
- aktívny prístup k práci
- ochota pravidelného cestovania v rámci SR
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- teamovosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Verticcio je mladá slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá pražením kávy vlastnej značky a jej následným predajom prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej siete. Okrem praženia a predaja kávy ponúka možnosť klientom ochutnať našu kávu a zároveň zakúpiť prvotriedny tovar v dvoch špecializovaných predajniach s kávou, čajom a čokoládou a na eshope. Vlastným servisným oddelením a pravidelnou organizáciou akreditovaných baristických školení je zabezpečená vysoká kvalita nie len veľkoobchodných služieb, ale aj konečného produktu v podobe správne pripravenej kávy.
ID: 3786198  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ brutto + percentuálna odmena z tržieb maloobchodných prevádzok