Vodič Dopravnej zdravotnej služby

LSE - Life Star Emergency s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
ponúkaný plat spresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dopravnej zdravotnej služby

Výkon práce vodiča dopravnej zdravotnej služby pre regióny Bratislava, Malacky
Minimálne požiadavky:

Vek najmenej 21 rokov
Minimálne 2 roky praxe ako „profesionálny vodič“ s vodičským oprávnením B a viac
Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko – humánny“ prístup
Ide o prácu na ŽIVNOSŤ

Záujemcovia o pracovnú pozíciu dopravnej zdravotnej služby môžu zasielať svoje životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania na e-mailovu adresu: audit.lse@gmail.com.
Následne budeme záujemcov o danú pozíciu kontaktovať a poskytneme záujemcom ďalšie informácie týkajúce sa pracovných podmienok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodič, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek najmenej 25 rokov
Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne a v rámci celej SR
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko –
humánny prístup, empatia, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, záujem o prácu

záchranná zdravotná služba; rýchla zdravotná pomoc, rýchla lekárska pomoc, dopravná zdravotná pomoc, neštátne zdravotnícke zariadenie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Limbová č. 1
900 91 Pezinok - Limbach

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Žaneta Micskiová
E-mail: poslať životopis
ID: 2332586   Dátum zverejnenia: 8.1.2018