Vodič cisternovej súpravy MKD

LS Intertank Slovakia, s.r.o.

Bytča, Česká republika, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 78 - 90 € netto / deň pri 3-týždennom turnuse, presnejšie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD v rámci krajín EÚ
- ZAUJÍMAVÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE formou denného paušálu, vernostný bonus, osobitne preplácaná dovolenka
- 3-týždňový pracovný turnus + týždeň voľno, alebo podľa dohody
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne k 20. dňu mesiaca
- striedanie v Bytči, transport na iné miesto určenia zabezpečí firma
- komunikácia s dispečingom v slovenskom jazyku
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č.561/2006
- priestory pre vodičov k dispozícii v DK, SE, NO a SK -
spoločná zariadená kuchynka s chladničkou, sporákom, umývačkou riadu,
kúpeľňa, pračka, sušička, zariadené izby s TV s možnosťou prenocovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

prax na podobnej pozícií je výhoda, nie však podmienka

- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, orientačné schopnosti, ovládanie GPS, dochvíľnosť, dodržanie časov nakládky a vykládky
- dodržiavať normy a predpisy pre danú prepravu
- platné lekárske a psychologické vyšetrenie vodiča MKD
- kvalifikačná karta vodiča (vieme zabezpečiť na náklady firmy)
- platný ADR preukaz je výhodou, ale nie podmienkou (kurz vieme zabezpečiť na náklady firmy)

LS Intertank je medzinárodná dopravná spoločnosť s významným postavením na Európskom trhu s divíziami na Slovensku, v Dánsku, Švédsku a Nórsku . Zabezpečujeme prepravu tekutých potravinárskych a chemických produktov po celej Európe. Sme známi pre naše vysoké morálne zásady a dobré, dlhoročné vzťahy so zákaznikmi. Spoločnosť vlastní moderný vozový park s viac ako 120 ťahačmi a 200 cisternami / kontajnermi.

www.linkedin.com/company/ls-intertank-aps

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hlboké nad Váhom 137
014 01 Hlboké nad Váhom
www.lsintertank.sk

Kontakt

ID: 1078294   Dátum zverejnenia: 11.10.2017