Skús tos nami!

Vedúci zmeny | Sinsay | OC Cassovia | Baví ťa móda? čítaj ďalej | sinsay

Miesto práce
Košice
Od 1 080 EUR/mesiacMzda: 1080 EUR + 40 EUR mesačne osobné ohodnotenie + mesačný bonus 8% mzdy za plnenie cieľov prevádzky
Termín nástupu
13.5.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť LPP Slovakia, ktorá zastrešuje značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe.

Pre našu najmladšiu a dynamicky sa rozvíjajúcu módnu značku SINSAY v Obchodnom centre CASSOVIA v Košiciach hľadáme šikovného Vedúceho zmeny (Shift lídra), ktorý doplní náš kolektív a stane sa jeho plnohodnotným členom a motivátorom pre tím Asistentov predaja. Využi skvelú príležitosť a staň sa našou súčasťou :)

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

V spolupráci s manažérom prevádzky:
Zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky
Zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potrieb značky
Nábor a výber zamestnancov
Zaškolenie nových zamestnancov
Rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností
Tvorba denných plánov a mesačných rozpisov zmien zamestnancov
Vedenie personálnej agendy a evidencia dochádzok zamestnancov
Aktívna komunikácia a spolupráca s Regionálnym manažérom
Vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku

Benefity

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:
• Príplatkami za víkendy
• Elektronickými stravnými lístkami v hodnote 6 € s príspevkom zo sociálneho fondu
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich prevádzkach aj na e-shope (RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY)
Odmenu až 240 EUR za odporučenie známeho pre našu spoločnosť
Príspevok pri vlastnej svadbe alebo narodení dieťaťa
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• Drobné občerstvenie v podobe dobrej kávy alebo teplého čaju
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

ODMENA ZA DOPORUČENIE
VIANOČNÝ DARČEK
ZĽAVY NA TOVAR NAŠICH ZNAČIEK
OBČERSTVENIE NA PRACOVISKU
STRAVOVACIA KARTA S EXTRA PRÍSPEVKOM
PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU
PROGRAM POMOCI ZAMESTNANCOM
PRÍSPEVOK NA MULTISPORT KARTU
FIN. PRÍSPEVOK PRI SVADBE/NARODENÍ DIEŤAŤA
VECNÝ DAR PRI 10. VÝROČÍ PôSOBENIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Skúsenosť s prácou a s vedením tímu v obchodnej prevádzke je nutnosťou
Ľudský a profesionálny prístup
Komunikačné a organizačné schopnosti
Anglický jazyk na úrovni min. B1
Analytické myslenie
Orientácia vo svete módy a aktuálnych trendov
Časová flexibilita (schopnosť pracovať na zmeny)
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Príjemné vystupovanie

LPP JE 5 MÓDNYCH ZNAČIEK: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY. Každá z nich je venovaná inej skupine zákazníkov. Všetky značky sme vytvorili s cieľom pomôcť ľuďom vyjadriť svoje emócie a splniť si svoje sny prostredníctvom toho, ako vyzerajú.

SME NAJVÄČŠIA POĽSKÁ MÓDNA SPOLOČNOSŤ. Za viac ako 30 rokov sme od základov vybudovali najväčšiu módnu spoločnosť v strednej a východnej Európe.

SME ĽUDIA S VÁŠŇOU PRE MÓDU. Naši návrhári každoročne vytvoria tisíce dizajnov v súlade s najnovšími módnymi trendami a zároveň načúvajú potrebám našich zákazníkov.

SME RODINNÁ FIRMA. Zamestnávame viac ako 27 000 ľudí, naďalej si však zachovávame rodinné hodnoty. Ľudskosť, Priateľskosť a Podpora. Sme tiež tolerantní voči druhým, ako aj k nášmu okoliu.

SME #LPPpeople. Komunita ľudí, ktorí milujú módu, ale aj samých seba. Vytvárame rozmanité a inkluzívne miesto, kde môžete byť sami sebou a cítiť sa prijatý Poskytujeme rovnaké príležitosti, ako aj rovnaké odmeňovanie pre mužov aj ženy.

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis :-)

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Labantová
E-mail: poslať životopis
ID: 4819017  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac