Špecialista/ka zákazníckeho servisu pre internetový obchod s maďarským alebo českým jazykom

Miesto práce
Sereď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti LPP Slovakia s.r.o., ktorá prevádzkuje známe módne značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY hľadáme nových kolegov, ktorí hovoria plynule maďarským jazykom alebo českým jazykom, nakoľko budú priamo z nášho nového Fulfillment centra v Seredi podporovať maďarský alebo český trh, v oblasti zákazníckeho servisu pre náš internetový obchod a doplnia tak náš TEAM oddelenia zákazníckej podpory.

Náplň práce, ktorú Vám s dôverou zveríme na pozícii Špecialista/ka zákazníckeho servisu :

  • Vybavovanie zákazníckych telefonátov a emailov, týkajúcich sa internetového obchodu
  • Poskytovanie informácií o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávky
  • Kontrolu funkčnosti a správnosti e-shopov jednotlivých značiek ich následné reportovanie zodpovedným osobám
  • Spracovanie vrátených zásielok z e-shopov a ich zaslanie na zberné prevádzky
  • Spolupráca s logistickými spoločnosťami a poskytovateľmi online platieb
  • Preklad textov určených pre e-shop
  • Podpora lokálnych marketingových kampaní
  • Spoluúčasť na medzinárodných projektoch z oblasti e-commerce

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžete určite počítať s:
  • Elektronickými stravnými lístkami v hodnote 4 € s príspevkom zo sociálneho fondu
  • Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získate:
  • Prepracovaný systém zaškolenia a vzdelávania
  • Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY
  • Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti
  • Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
  • Kartu Multisport, ktorá Vás udrží v kondícii
  • Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých teambuildingových aktivitách

... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, delí Vás už len posledný krok, aby sme sa o Vás dozvedeli -> pošlite nám Váš životopis a do poznámky nám uveďte, ktorý z dvoch požadovaných jazykov (HU / CZ) ovládate.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Ďakujeme za Váš čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ľudský a profesionálny prístup
  • Anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni (komunikácia s centrálou v Poľsku)
  • Maďarský jazyk - aktívna znalosť (každodenná komunikácia)
  • Český jazyk - aktívna znalosť (každodenná komunikácia)
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu a schopnosť flexibilne reagovať pri komunikácii so zákazníkom
  • Príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 60 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LPP Slovakia, s.r.o.
Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
www.lppsa.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karin Lukačovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4055444  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac