362,5 - 387,5 EUR

Asistent predaja do predajne HOUSE a CROPP v Banskej Bystrici na polovičný úväzok

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu, využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš.

Náplň práce, ktorú Ti zverujeme:
- klientský servis
- komunikácia so zákazníkom
- poskytovanie informácií o tovare
- práca s pokladňou (obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb)
- evidencia a riešenie objednávok, reklamácii
- aktívne podieľanie sa na chode predajne
- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
- časová flexibilita / práca aj cez víkendy
- samostatnosť
- ochota učiť sa nové veci

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 362,50 € (brutto) + osobné ohodnotenie (Finálna výška sa odvíja od skúseností kandidáta)

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:

- Príplatkami za víkendy a nadčasy
- Stravnými lístkami v hodnote 4 € s príspevkom zo sociálneho fondu
- Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:

- Prepracovaný systém zaškolenia a vzdelávania
- Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY
- Príspevok pri dôležitých životných udalostiach (narodenie dieťata, svadba)
- Príspevok na štúdium Anglického jazyka
- Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti
- Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
- Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
- Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
- Flexibilitu a možnosť presunu v rámci Slovenska
- Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých teambuildingových aktivitách

... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Do predmetu e-mailu prosím uveďte, pre akú značku máte záujem pracovať.
Vopred ďakujeme za všetky zaslané CV, kontaktovať však budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cit pre módu a kreativitu
- príjemne vystupovanie
- zodpovednosť
- chuť vzdelávať sa
- byť akčným typom

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
www.lppsa.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3761626   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 362,50 € (brutto) + osobné ohodnotenie (Finálna výška sa odvíja od skúseností kandidáta)