700 - 725 EUR

Asistent predaja do predajne RESERVED Retail Park LM

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte, sú tu módni nadšenci, ktorí hľadajú skvelú príležitosť odštartovať svoju kariéru v módnom biznise? Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorému s dôverou zveríme tieto aktivity:

- klientský servis
- komunikácia so zákazníkom
- poskytovanie informácií o tovare
- práca s pokladňou (obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb)
- evidencia a riešenie objednávok, reklamácii
- aktívne podieľanie sa na chode predajne
- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
- časová flexibilita / práca aj cez víkendy
- samostatnosť
- ochota učiť sa nové veci

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 700€ (brutto) + osobné ohodnotenie

Okrem dynamickej práce v silnej medzinárodnej spoločnosti Ti garantujeme:

* profesionálne zaškolenie
* perspektívne zamestnanie
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* zodpovedajúcu a rôznorodú prácu
* zamestnanecké výhody (výrazné zľavy na oblečenie)
* možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme za všetky zaslané CV, kontaktovať však budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cit pre módu a kreativitu
- príjemne vystupovanie
- zodpovednosť
- chuť vzdelávať sa
- byť akčným typom

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
www.lppsa.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Bellová
E-mail: poslať životopis
ID: 3739098   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700€ (brutto) + osobné ohodnotenie