437,5 EUR

Brigádnici a asistenti predaja hláste sa!

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
437,5 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa móda? Poznáš značky RESERVED, CROPP, HOUSE, SiNSAY a MOHITO? Tak to sme my! Chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, v ktorej je neustále množstvo príležitostí na rozvoj, tak určite čitaj ďalej! Je možnosť vybrať si z viacerých pracovných ponúk. Je na Tebe o ktorú pozíciu prejavíš záujem.

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu, využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš.

Náplň práce, ktorú Ti zverujeme:

• Aktívne spolupracovať na dosiahnutí spoločných cieľov predajne i osobných cieľov
• Poskytovať poradenstvo pri výbere tovaru a jeho dostupnosti
• Pracovať s prijatím nového tovaru, presunmi tovaru a doplnením tovaru
• Pracovať s registračnou pokladňou a platobným terminálom (nad 18 r.)
• Vzdelávať sa nielen v oblasti módy
• Zodpovedať za udržiavanie čistoty na predajni
• Absolvovať úvodného školenia a školení zameraných na predajné zručnosti
• Dodržiavať stanovené plány a bezpečnostné predpisy
• Podieľať sa na rozvoji vlastných schopností
• Aktívne dopĺňať tovar (replenishment) na základe prideleného manuálu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda na skrátený úväzok 437,50 eur (20 hod.) a hodinová mzda pre brigádnikov 4 eur/netto

Okrem stabilnej práce v spoločnosti so silným medzinárodným zázemím ponúkame:

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:
• Príplatkami za víkendy
• Stravnými lístkami v hodnote 4 € (nie pre brigádnikov)

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach
(RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť
a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď
rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových
aktivitách .... a v neposlednom rade skvelý, priateľský
kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli. Pošli nám Tvoj životopis.
Ďakujeme za Tvoj čas.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je
výhodou, nie však podmienkou
• Ľudský a profesionálny prístup
• Analytickú myseľ
• Komunikačné schopnosti
• Kreatívneho, energetického a tímového ducha
• Príjemne vystupovať
• Orientovať sa v móde
• Časovú flexibilnosť
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Ambicióznosť
• Vek nad 18 rokov

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica
www.lppsa.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Turčaniková
E-mail: poslať životopis
ID: 3689422   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda na skrátený úväzok 437,50 eur (20 hod.) a hodinová mzda pre brigádnikov 4 eur/netto