Manažér prevencie strát

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a koordinovanie stratégie zameranej na prevenciu strát v rámci spoločnosti
• Identifikácia a hodnotenie kategórií rizík na prevádzkach a realizácia preventívnych opatrení
• Rozvoj štandardov interného auditu, audítorských techník a postupov, zabezpečenie riadneho fungovania systému vnútornej kontroly
• Vytváranie a implementovanie interných postupov zameraných na predchádzanie stratám vrátane zaškolenia personálu
• Vykonávanie auditov / monitorovanie dodržiavania bezpečnostných zásad a postupov na prevádzkach
• Monitorovanie implementácie / realizovania odporúčaní z auditov
• Vedenie školení o existujúcich pravidlách a postupoch a metodikách prevencie strát
• Práca s analýzami, spracovanie analýz metódou zameranou na predchádzanie stratám
• Príprava, koordinácia a vyhodnocovanie inventúr na prevádzkach
• Dohľad nad bezpečnostnou technológiou (napr. CCTV)
• Spolupráca a podávanie správ centrále spoločnosti, úzka spolupráca s inými oddeleniami

• Stabilné zamestnanie v spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou a predajom módneho textilného tovaru
• Atraktívna mzda s bonusovým systémom a inými benefitmi
• Zľavy na oblečenie
• Vybavenie - auto, laptop a mobilný telefón
• Zaujímavá práca v priateľskom prostredí, ktorá ponúka osobnostný rast a výbornú tímovú spoluprácu
• Schopnosť rozvíjať a zlepšovať si svoju odbornú kvalifikáciu

Prosím pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Angličtina alebo/a Poľština na komunikatívnej úrovni
• Maďarčina na komunikatívnej úrovni je výhodou
• Mobilita - ochota často cestovať
• Skúsenosti v danej oblasti - BEZPEČNOSŤ sú výhodou
• Skúsenosti v oblasti maloobchodného predaja sú výhodou
• Motivácia, zodpovednosť a iniciatívnosť
• Výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosť pracovať s ľuďmi
• Výborné organizačné schopnosti a orientácia na detaily

LPP Slovakia, s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť obchodov značky Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay, zaoberajúca sa predajom módneho oblečenia pre mladých, ambicióznych a nezávislých ľudí, ktorí sa radi moderne obliekajú.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Janka Kráľa 9
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Končická
E-mail: poslať životopis
ID: 3260016   Dátum zverejnenia: 4.12.2017