Content Marketing Specialist

Loxone Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava-Vajnory
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho s elánom, tvorivým duchom a zdravou drzosťou, aby posilnil náš marketingový tím. Pridaj sa k nám a budeš šíriť povedomie o technológiách, ktoré menia svet!

Náplň práce:
Písanie a lokalizovanie textov.
Vytváranie nového obsahu.
Tvorba / úprava grafických materiálov.
Správa webu, newslettery, sociálne siete…
Spolupráca s kolegami z iných krajín.
Skúsenosti so SEO a tvorbou videí sú bonusom.

Plný pracovný úväzok.
Zázemie lídra na trhu automatizácie budov, medzinárodný kolektív.
20 dní dovolenky, vlastný bar/kaviareň, večierky, zamestnanecké zľavy, práca v modernom prostredí…
Čo bude treba ťa radi naučíme.
Plat 1 300 až 1500 eur/mesiac v závislosti na kvalifikácii a praxi.
Pracovná doba v piatok do 12:00

Pokiaľ ťa naša ponuka pozície zaujala, prosím pošli nám svoj životopis a odpoveď na otázku „Prečo Loxone a prečo práve ty?“ na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pokročilé skúsenosti s marketingom a grafickým dizajnom.
Efektívne plnenie úloh a zodpovednosť s dodržiavaním termínov.
Vynikajúci písomný prejav.
Dohovoríš sa s kolegami anglicky písomne aj slovom.
Prinášanie nových nápadov a ich realizácia.

Spoločnosť Loxone, bola založená v roku 2009, priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Tou je zelený Miniserver, s ktorým spoločnosť rýchlo obsadila predné priečky na trhu. Loxone sa v súčasnosti člení do troch vetiev, ktorými sú Development a Stratégia, Marketingové organizácie a Kompetenčné centrá. Loxone dnes zamestnáva viac ako 600 ľudí a patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim spoločnostiam na poli inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie na svetovom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022446  Dátum zverejnenia: 23.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac