Automotive Expert

Lowinski Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Február/Marec 2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovznikajúca spoločnosť All4Automotive s.r.o. hľadá inžinierov na rôzne pracovné pozície.

Spoločnosť je zakladaná profesionálmi v odbore s unikátnym prepojením na automobilový sektor. Ponúkame veľmi zaujímavú prácu v kolektíve úspešných expertov v oblasti automobilového inžinierstva.

Osobné pohovory možné ihneď. Detailné popisy pracovných pozícií pripravujeme. V prípade prejaveného záujmu nás prosím kontaktujte na :
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Expert
NX - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadujeme skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu.

Poradenská spoločnosť poskytujúca jedinečné poradenské služby, šité na mieru zákazníka v automobilovom priemysle.
ID: 3261310  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou