Referent/ka zásobovania

LOWA PRODUCTION s. r. o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie nákupu surovín, drobného spotrebného materiálu, náhradných dielov podľa výrobných plánov a požiadaviek jednotlivých výrobných závodov
• Kontrolovanie a regulovanie úrovne zásob, monitoring skladových zásob
• Vedenie evidencie o stave zásob a výdaj materiálu zo skladu
• Spracovávanie objednávok
• Komunikácia s dodávateľmi

Našiel/la si sa v náplni práce? Tak nestrácaj čas a kontaktuj nás. Nevieme sa dočkať kedy ťa spoznáme.

• 13. plat
• Dochádzkový bonus 100€/mesačne
• Variabilná prémia do výšky 80€/mesačne
• Možnosť stravovania sa v priestoroch závodu len za 1,00€/obed
• Podpora výučby anglického a talianskeho jazyka
• Možnosť kúpi našich topánok za zamestnanecké ceny
• Masáže a množstvo iných benefitov

Ďakujeme uchádzačom za ich prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok skúseností na podobnej pozícii vo výrobnom závode výhodou

• analytické myslenie
• vytrvalosť
• proaktívny a pragmatický prístup pri riešení úloh
• ovládanie PC na používateľskej úrovni
• ovládanie programu SAP výhodou

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a na slovenskom trhu s celkovým počtom zamestnancov 1700 pôsobí viac ako 30 rokov. Sme súčasťou Tecnica Group, ktorá je známa svojimi inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktmi, najmä v lyžiarskom a outdoorovom priemysle. Spoločnosť získala množstvo ocenení za svoj dizajn a technológie a má silné zastúpenie na medzinárodných trhoch. Tecnica Group sa zaviazala k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti a zaviedla niekoľko iniciatív na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie miestnych komunít.

FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Tecnica Group was established in 1992 and has been operating in the Slovak market with a total number of 1,700 employees for more than 30 years. We are part of Tecnica Group, which is known for its innovative and high quality products, particularly in the skiing and outdoor industry. The company has won numerous awards for its design and technologies, and has strong representation in international markets. Tecnica Group has committed to sustainability and social responsibility, and has implemented several initiatives to reduce its impact on the local communities' environment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Simona Gálisová
Tel.: +421911527310
E-mail: poslať životopis
ID: 4543101  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac