Reagujte bez životopisu

Hľadáme operátora vstrekolisov - nástupný bonus 300€

LOWA PRODUCTION s. r. o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 169 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručný a máš cit pre detail?
Zaujíma ťa práca strojného obuvníka, ale NEMÁŠ PRAX?

Ozvi sa nám a my ťa zaškolíme a vyučíme.

Tvojou prácou bude:
• obsluha vstrekolisových strojov
• obsluha obuvníckych strojov
• nazúvanie, otáčanie a vyzúvanie obuvníckych zvrškov na/z kopyta
• orezávanie.

• práca na tri zmeny, vhodnejšia pre mužov

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:

• 13. plat
• výkonnostný príplatok do výšky 110€
• dochádzkový bonus vo výške 100€
• príplatok za prácu na 3 zmeny vo výške 70€
• nástupný bonus vo výške 300€
• závodné stravovanie (zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,00€/obed)
• autobusová doprava do zamestnania
• mimoriadne odmeny
• možnosť kúpi našich topánok za zamestnanecké ceny
• masáže a množstvo iných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať nás môžeš aj priamo na uvedené kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť

Nezabudni sa nám ozvať, aby sme si mohli dohodnúť pohovor.

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a na slovenskom trhu s celkovým počtom zamestnancov 1700 pôsobí viac ako 30 rokov. Sme súčasťou Tecnica Group, ktorá je známa svojimi inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktmi, najmä v lyžiarskom a outdoorovom priemysle. Spoločnosť získala množstvo ocenení za svoj dizajn a technológie a má silné zastúpenie na medzinárodných trhoch. Tecnica Group sa zaviazala k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti a zaviedla niekoľko iniciatív na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie miestnych komunít.

FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Tecnica Group was established in 1992 and has been operating in the Slovak market with a total number of 1,700 employees for more than 30 years. We are part of Tecnica Group, which is known for its innovative and high quality products, particularly in the skiing and outdoor industry. The company has won numerous awards for its design and technologies, and has strong representation in international markets. Tecnica Group has committed to sustainability and social responsibility, and has implemented several initiatives to reduce its impact on the local communities' environment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Simona Gálisová
Tel.: +421911527310
E-mail: poslať životopis
ID: 4380476  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 169 EUR/mesiac