Hľadáme šikovné šičky do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA

LOWA PRODUCTION s. r. o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
ASAP
737 - 902 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy sa skladá z výkonnostného príplatku vo výške do 80 € a dochádzkového bonusu 85 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• šitie obuvníckych zvrškov na obuvníckych strojoch
• spájanie a zošívanie jednotlivých dielov zvrškov
• vykonávanie všetkých ručných operácií spojených so šitím zvrškov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné)
• iné práce potrebné pri výrobe obuvníckych zvrškov

• práca na jednu zmenu (06.00 - 14.00)
• práca je vhodnejšia pre ženy

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA. Tvoja práca vyčarí úsmev na tvári.

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:

• dochádzkový bonus vo výške 85€
• výkonnostná prémia do výšky 80 €
• 13. plat
• závodné stravovanie len za 1,00€/obed
• autobusová doprava do zamestnania (Bánovce, Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
• mimoriadne odmeny
• masáže a množstvo iných benefitov
• možnosť kúpi našich topánok za zamestnanecké ceny

Budeš našou ihlou v kope sena? Veríme, že hej!

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať nás môžeš aj priamo na uvedené kontaktné údaje.

Chceš sa o nás dozvedieť viac? Pozri náš FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Poďme sa pozrieť, čo budeš potrebovať:

• manuálnu zručnosť
• cit pre detail
• ochotu učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť

Nezabudni poslať životopis, aby sme sa o Tebe dozvedeli viac!

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a na slovenskom trhu s celkovým počtom zamestnancov 1700 pôsobí viac ako 30 rokov. Sme súčasťou Tecnica Group, ktorá je známa svojimi inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktmi, najmä v lyžiarskom a outdoorovom priemysle. Spoločnosť získala množstvo ocenení za svoj dizajn a technológie a má silné zastúpenie na medzinárodných trhoch. Tecnica Group sa zaviazala k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti a zaviedla niekoľko iniciatív na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie miestnych komunít.

FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Tecnica Group was established in 1992 and has been operating in the Slovak market with a total number of 1,700 employees for more than 30 years. We are part of Tecnica Group, which is known for its innovative and high quality products, particularly in the skiing and outdoor industry. The company has won numerous awards for its design and technologies, and has strong representation in international markets. Tecnica Group has committed to sustainability and social responsibility, and has implemented several initiatives to reduce its impact on the local communities' environment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4124847  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 737 EUR/mesiac