Reagujte bez životopisu

Operátor výroby na 1 zmenu !

LOWA PRODUCTION s. r. o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
ASAP
933 - 1 355 EUR/mesiacHorná hranica mzdy pozostáva z výkonnostného príplatku (0 - 337eur mesačne) a z dochádzkového bonusu vo výške 85 eur mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na stroji štróbl ( obuvnícky stroj na zošívanie časti obuvi) sa dá naučiť, uchádzač však musí byť manuálne zručný (jemná motorika), aby si dokázal osvojiť jednotlivé pracovné operácie.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• zošívanie obuvníckych zvrškov so stielkou na základe značenia a podľa stanovených technologických predpisov a postupov
• všetky ručné operácie spojené s obsluhou stroja štróbl

Stále si to nevieš predstaviť ? Klikni na link nižšie:

práca je vhodnejšia pre mužov
práca na 1 zmenu (6:00 - 14:00 hod.)

• 13. plat
• dochádzkový bonus vo výške 85€ / mesačne
• výkonnostný príplatok až do výšky 337€ / mesačne
• mimoriadne odmeny
• závodné stravovanie len za 0,70€/obed
• autobusová doprava do zamestnania (Bánovce, Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
• možnosť kúpy našich topánok za zamestnanecké ceny
• zdravé dni
• hiking club
• masáže a množstvo iných benefitov

Kontaktovať nás môžeš aj priamo na uvedené kontaktné údaje alebo pomocou aplikácie WhatsApp.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• zodpovedný prístup k práci

Tak čo ? Staneš sa našim novým štróblistom ?

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a na slovenskom trhu s celkovým počtom zamestnancov 1700 pôsobí viac ako 30 rokov. Sme súčasťou Tecnica Group, ktorá je známa svojimi inovatívnymi a vysoko kvalitnými produktmi, najmä v lyžiarskom a outdoorovom priemysle. Spoločnosť získala množstvo ocenení za svoj dizajn a technológie a má silné zastúpenie na medzinárodných trhoch. Tecnica Group sa zaviazala k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti a zaviedla niekoľko iniciatív na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie miestnych komunít.

FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Tecnica Group was established in 1992 and has been operating in the Slovak market with a total number of 1,700 employees for more than 30 years. We are part of Tecnica Group, which is known for its innovative and high quality products, particularly in the skiing and outdoor industry. The company has won numerous awards for its design and technologies, and has strong representation in international markets. Tecnica Group has committed to sustainability and social responsibility, and has implemented several initiatives to reduce its impact on the local communities' environment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4059193  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 933 EUR/mesiac