Operátor/-ka vo výrobe

Low & Bonar Slovakia a.s.

Miesto práce
Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácie o mzde pri vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná práca pre ženy:
- navliekanie, prevliekanie a spájanie nití
- naväzovanie
- tkanie na tkacích stavoch
- obsluha tkacích strojov a dopĺňanie materiálu

Ponúkaná práca pre mužov:
- manipulácia so vstupným materiálom
- nahadzovanie cievok
- dávanie cievok dolu zo stroja - manuálna práca
- prevíjanie cievok
- manipulácia s hotovými výrobkami
- balenie a označovanie výrobkov

Pravidelné pracovisko: Novozámocká 207, 951 12 Ivanka pri Nitre.
Práca na zmeny vo Výrobe (12 hodinové zmeny).

Ponúkame motivačné pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie v medzinárodnej spoločnosti v rámci výrobného tímu.
- odmena za prítomnosť na pracovisku
- príplatok za prácu v noci a za prácu cez víkend
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- výkonové prémie už po prvom mesiaci zapracovania
- pracovné oblečenie
- zabezpečená strava
- gastrolístok v hodnote 3,40 €
- sporenie na dôchodok DDS (III. pilier)

Žiadame všetkých uchádzačov o poslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku s motivačným listom na uvedený email kontakt. Do predmetu emailu uveďte, prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybratých uchádzačov. Zároveň žiadame všetkých uchádzačov o poslanie súhlasu s evidenciou a archiváciou ich osobných údajov v našej spoločnosti podľa Zák. č. 428/02 O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálne zručný
- flexibilný a pracovitý
- schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť Low & Bonar Slovakia a.s. je popredným európskym výrobcom tkaných a pletených geosyntetík pre stavebníctvo. Je súčasťou medzinárodnej spoločnosti Low & Bonar.

Vyrába úplný sortiment geosyntetík na báze PES, PVA, PP a PA určených pre výstavbu a rekonštrukciu ciest, diaľnic, letísk, železníc, prístavov, komerčných stavieb a areálov a protieróznu ochranu.

Dlhoročné vlastné skúsenosti so spracovaním a výrobou technických tkanín, podporené vysokohodnotným a dlhodobo budovaným know-how na riadenie výroby, vývoja, obchodu a kontrolingu, získanie viacerých certifikátov kvality od uznávaných európskych ako národných tak aj medzinárodných autorít, predurčuje spoločnosť Low&Bonar Slovakia a.s. konkurenčne sa zaradiť medzi najväčších výrobcov geosyntetík, na nielen náročných európskych trhoch, ale aj na nových trhoch mimo európsky región, ako sú krajiny bývalého ZSSR, Južnej Ameriky, Afriky, Arabský poloostrov a Austrálie a Nového Zélandu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2466731  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie o mzde pri vstupnom pohovore