Reagujte bez životopisu

Software developer (Java)

Lotario s. r. o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
1.3.2020
1 000 EUR/mesiacod 1000 € / mesiac pre juniora od 1400 € / mesiac pre seniora

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie Java aplikácií
- podpora front-end (Javascript, Html) a back-end (Sql, Xml)
- implementácia na základe písomnej technickej špecifikácie

- plat závisí od seniority uchádzača a môže byť podstatne vyšší ako uvádzané sumy. Respektíve môže v čase rásť.
- príjemné prostredie a kolektív
- obrovská možnosť kariérneho rastu, sme mladá a rýchlo rastúca firma (jediná seriózna IT firma v Michalovciach a okolí)
- vzdelávanie prostredníctvom kurzov a školení

Výberové konanie bude prebiehať v priestoroch budovy Awin biznis centra. Prosíme záujemcov zasielať CV v slovenčine aj angličtine na našu mailovu adresu. Nezabudnite uviesť tel. číslo. Po prezretí Vás budeme kontaktovať ohladom termínu pohovoru. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Programovanie - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s programovaním
- elán a nadšenie, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- príjemné správanie

Slovenská spoločnosť so zameraním na informačné technológie. Od svojho založenia poskytuje softvérové služby ale aj hotové komplexné riešenia (IT systémy). Ambiciózna, otvorená životaschopným nápadom.
ID: 3875750  Dátum zverejnenia: 21.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac