Obchodný riaditeľ

Lori freight s.r.o

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, USA (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
8.1.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Komunikatívnosť, férovosť, lojalita, pracovitosť.

Lori predstavuje inovatívnu digitálnu logistickú platformu, ktorá je určená nielen pre obchodné spoločnosti, ale aj pre dopravné firmy. Ako technologický startup, Lori si kladie za cieľ stať sa globálnym hráčom v oblasti digitálnej logistiky. Tento systém je navrhnutý tak, aby zjednodušoval a automatizoval celý proces spracovania logistiky, od začiatku až po koniec. S využitím pokročilých technológií, ako je umelej inteligencia, Lori prináša nielen efektívnosť, ale aj plynulosť a jednoduchosť v každom kroku logistického reťazca. Jeho cieľom je optimalizovať operácie súvisiace s prepravou tovaru, čím umožňuje firmám a dopravcom nielen ušetriť čas, ale aj znížiť náklady spojené s logistikou. Lori sa zameriava na vytvorenie intuitívneho a užívateľsky prívetivého rozhrania, ktoré pomáha klientom v hladkom a bezproblémovom riadení ich logistických potrieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4715531  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac