Správca obsahu v CMS - Content manager

Loqipa, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12,25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš prebiehajúci projekt hľadáme človeka, ktorý sa vyzná v prostredí CMS a vie v ňom upravovať (nie vytvárať) obsah. Ide o full-time pre zahraničnú spoločnosť. Práca je full-remote, potrebujete len vlastný počítač s prístupom k internetu.

Požiadavky:
- angličtina na komunikatívnej úrovni v písomnej aj ústnej forme (schopnosť porozumieť a spracovať požiadavky klienta, komunikovať s členmi tímu, byť schopný popísať prípadný problém).
- skúsenosti s prácou v CMS (Contentstack, WP, ...)
- zmysel pre detail
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- skúsenosti s komunikáciou s klientom výhodou, nie podmienkou

Záujemcom ponúkame odmenu 12,25 €/hod. Vhodné aj pre študentov/absolventov alebo ako dodatočný príjem. Možnosť fakturovať je však nevyhnutná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Mierne pokročilý
SiteCore - Mierne pokročilý
Contentstack - Mierne pokročilý
Jira Atlassian - Základy

Sme stredne veľká technologická firma z Brna. Riešime lokalizaciu a cudzojazyčné preklady, IT a HR nielen pre českých a slovenských klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4487498  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12,25 EUR/hod.