Stavební zámečník - montážní pracovník

LOP realizace, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- manuální zručnost

- vyučen v oboru ( zámečník nebo jiném technicky zaměřeném oboru )

- základní orientaci v technické dokumentaci

- dobrou fyzickou kondici

- odolnost pro práce ve výškách, na lešení na stavbách

Výhodou :

- řidičský průkaz sk. B

- praxe ve výrobě nebo v montáži prosklených stavebních výplní : hliníkových ( plastových ) oken, dveří, fasád, nebo praxe s výrobou a montáží zámečnických, klempířských ( ocelových, hliníkových, nerezových ... ) výrobků.

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody ( IČ, DPP )
- platové ohodnocení v hodinové sazbě dle předchozích zkušeností a praxe

- prémie ( osobní ohodnocení dle plnění úkolu )
- ubytování zajištěno společností
- cestovní diety dle ZP a stravenkový paušál

- možnost týdenních záloh

- SICK days "zvláštní volno" 5 dní nad rámec dovolené ( 20+5 dní placeného volna )

Náplň práce

- montáže hliníkových a ocelových prosklených konstrukcí budov, zámečnických konstrukcí
- montáže provětrávaných skládaných plášťů budov
- montážní práce na významných objektech v celé ČR - ubytování zajištěno
- provádění montážních prací na stavbě v kolektivu dle předané technické dokumentace
- organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu

V případě zájmu o práci nám pošlete životopis, zavolejte na telefon 739443797 nebo napište pár vět o sobě.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4593794  Dátum zverejnenia: 3.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc