Stavební montážní pracovník

LOP realizace, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • vyučení v oboru (zámečník nebo jiném technicky zaměřeném oboru)
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • odolnost pro práce ve výškách a na stavbách
  • dobrou fyzickou kondici
Výhodou: ŘP, sk. B, svářečský průkaz, vazačský průkaz, průkaz pro práce ve výškách, praxe v montáži prosklených hliníkových kcí, stavebních výplní, ocelových nebo zámečnických kcí

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr nebo dle dohody (IČO, DPP)
  • platové ohodnocení v hodinové sazbě dle předchozích zkušeností a praxe + prémie
  • možnost ubytování
  • diety a stravenky
  • SICK days "zvláštní volno" 5 dní nad rámec dovolené (20+5 dní placeného volna )

Náplň práce

  • montáže hliníkových a ocelových prosklených konstrukcí budov
  • montáže provětrávaných skládaných plášťů budov
  • montážní práce na stavbách v týdenním nebo turnusovém 10ti-denním režimu
  • montážní práce na významných objektech v celé ČR (příp. Slovensku) - ubytování zajištěno
  • provádění montážních prací na stavbě v kolektivu dle předané technické dokumentace
  • organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu

V případě zájmu o práci nám zavolejte na telefon 739443797 nebo napište pár vět o sobě.

Adresa společnosti

Korunní 603
70900 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Reček
Tel.: 00420739443797
E-mail: poslat životopis

ID: 3734512   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22000 Kč/měsíc