Vedúci spracovateľského centra

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď - príp.dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie činnosti spracovateľského centra,
  • zodpovednosť za efektívne spracovanie finančnej hotovosti,
  • dodržiavanie platných postupov a predpisov týkajúcich sa spracovania finančných hotovostí,
  • riadenie tímu spracovateľského centra,
  • príprava podkladov k vydaniu interných predpisov v oblasti spracovania finančných hotovostí,
  • návrhy a realizácia projektov na optimalizáciu práce spracovateľského centra,
  • reporty a štatistika (denná, týždenná a mesačná)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • precíznosť
  • samostatnosť
  • časová flexibilita

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
E-mail: poslať životopis
ID: 3912555  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac