Pokladník spracovateľského centra - nočná práca

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 630 EUR + príplatky, odmeny, príspevok na ošatné 30 EUR a kvartálny bonus do výšky 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ide o prácu na nočné zmeny od 19:30 hod.- 7:30 hod. - krátky a dlhý týždeň
- spracovanie finančnej hotovosti od jednotlivých klientov podľa pokynov
- spracovanie mincí - dotácie pre klientov
- príprava kaziet ATM na plnenie
- spracovanie zostatkovej hotovosti z kaziet ATM

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- výhodnejšie príplatky upravené kolektívnou zmluvou
- príspevok na údržbu uniformy 30 EUR
- stravné lístky 3,80 Eur
- prepracovaný systém zaškolenia
- dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Loomis is the specialist in creating an efficient cash flow in society. We offer comprehensive solutions at all levels of society including financial institutions, retailers, other commerce related business and the public sector. Our 23,000 employees operate at about 400 branch offices spread across more than 20 countries.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
Tel.: +421901902921
E-mail: poslať životopis
ID: 3502222   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 630 EUR + príplatky, odmeny, príspevok na ošatné 30 EUR a kvartálny bonus do výšky 200 EUR