Hlavný pokladník spracovateľského centra - nočná zmena

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď - príp.dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ide o prácu na nočné zmeny od 18:30 hod.- 6:30 hod. - zmeny sú rozvrhnuté nerovnomerne (napr. 2 dni noc - 2 dni voľno, 1 noc - 2 dni voľno a pod.)
- sledovanie a riešenie diferencií
- príprava podkladov pre správne zaúčtovanie spracovanej finančnej hotovosti
- zabezpečenie dvojitej kontroly odvádzanej finančnej hotovosti
- vystavenie výsledných protokolov
- príprava reportov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 755 EUR + príplatky, odmeny, príspevok na pracovnú uniformu 30 EUR a kvartálny bonus do výšky 200 EUR

- stravné v hodnote 4,30 EUR/zmena vo forme stravovacej karty
- za prácu nad 11,5 hodiny nárok na ďalšie stravné
- preplatené všetky nadčasy
- príspevok na údržbu uniformy 30 EUR
- odmena za odporúčanie nového kandidáta
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok za odpracované roky
- prepracovaný systém zaškolenia
- dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s hotovosťou aspoň 1 rok je výhodou
- práca s PC
- samostatnosť
- zodpovednosť

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Loomis is the specialist in creating an efficient cash flow in society. We offer comprehensive solutions at all levels of society including financial institutions, retailers, other commerce related business and the public sector. Our 23,000 employees operate at about 400 branch offices spread across more than 20 countries.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
Tel.: +421901902921
E-mail: poslať životopis
ID: 3502222   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 755 EUR + príplatky, odmeny, príspevok na pracovnú uniformu 30 EUR a kvartálny bonus do výšky 200 EUR