Pracovník dotácie bankomatov, Lietavská Lúčka

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 EUR + príplatky, príspevok na údržbu uniformy do výšky 50 EUR, kvartálny bonus do výšky 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava a ochrana finančnej hotovosti a cenín,
- vedenie motorového vozidla
- dotácia, servis a odborný dohľad nad bankomatmi
- ďalšie činnosti súvisiace s prepravou finančných hotovostí

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- výhodnejšie príplatky upravené kolektívnou zmluvou
- stravné lístky nad rámec zákona
- pracovný odev
- možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá pracovná perspektíva

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorý spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- NUTNÁ PODMIENKA - preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS
- prax vo výkone fyzickej ochrany minimálne 2 roky
- zbrojný preukaz skupiny C, resp. A,B
- VP sk. B - nutný, sk. C - výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Loomis is the specialist in creating an efficient cash flow in society. We offer comprehensive solutions at all levels of society including financial institutions, retailers, other commerce related business and the public sector. Our 23,000 employees operate at about 400 branch offices spread across more than 20 countries.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2197438   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 EUR + príplatky, príspevok na údržbu uniformy do výšky 50 EUR, kvartálny bonus do výšky 200 EUR