Pracovník (manipulant) s hotovostnými zásielkami

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 710 EUR + príplatky, odmeny a nadčas - výška predpokladanej priemernej čistej mzdy: 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s cennými zásielkami - hotovosťou
Preberanie a odovzdávanie cenných zásielok - spolupráca s operačnými pracovníkmi a hlavným pokladníkom
Práca na zmeny 11,5 hod. - 4 dni voľno medzi zmenami, alebo PO-PIA 8 hod. denne

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Prepracovaný systém zaškolenia
Výhodnejšie príplatky upravené kolektívnou zmluvou
Pracovný odev a príspevok na jeho údržbu
Dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, trestná bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť a ochota učiť sa nové veci,

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava
ID: 2053580   Dátum zverejnenia: 1.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 710 EUR + príplatky, odmeny a nadčas - výška predpokladanej priemernej čistej mzdy: 700 EUR