Pracovník (manipulant) s hotovostnými zásielkami

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 735 EUR + príplatky, kvartálne odmeny do výšky 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzická manipulácia s cennými zásielkami - hotovosťou;
Preberanie a odovzdávanie cenných zásielok od posádok - spolupráca s operačnými pracovníkmi a hlavným pokladníkom;
Práca s PC
Práca na zmeny 11,5 hod. - denná, nočná, 2 dni voľno

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Výhodnejšie príplatky upravené kolektívnou zmluvou
Pracovný odev a príspevok na jeho údržbu
Dlhodobá pracovná perspektíva
Gastro karty -stravné min 4,30eur

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, trestná bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť a ochota učiť sa nové veci,

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
E-mail: poslať životopis
ID: 2053580  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 735 EUR + príplatky, kvartálne odmeny do výšky 200 EUR