Reagujte bez životopisu
Logo Look Service s.r.o.

Žeriavnik/Žeriavnička A3

Look Service s.r.o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
7 EUR/hod.- na PP od 5 EUR/hod. v čistom + príplatky - na živnosť od 7,60 EUR/hod. až nad 10,50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mostových žeriavov
Prenášanie hutníckeho materiálu

Príplatky za nočné, víkendy, sviatky, nadčas, finančný príspevok na stravné. Poskytujeme príspevok za zmennosť a prémie, PN, dovolenky.

Pre výkon profesie je potrebný žeriavnicky preukaz A3. Uchádzačom bez preukazu vieme pomôcť s vybavením potrebného školenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hutnícky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita.

Stabilná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Sekáč
Tel.: +421905924535
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4828073  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.