Reagujte bez životopisu

Recepčná / Manažérka Hotela / Čašníčka

Lond&park, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiacodmeny zo zisku ( tržby )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie menšieho novo zrekonštruovaného mestského hotela . Riadenie recepcie, spoločenských, firemných a rodinných stretnutí.
Organizácia ubytovacích portálov, reprezentácia boutiqe hotela.
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi. Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Práca v novo zrekonštruovaných priestoroch v Lukratívnej časti mesta, práca v mladom kolektíve, možnosť rýchleho platového rastu. Posun osobných a kariérnych ambícií.
Možnosť ubytovania

životopis posielať na [email protected] a kontaktovať 0918489941

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo a gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelierstvo a Gastronómia

Prirodzená inteligencia, ovládanie základnej hotelovej administrácie, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Uprednostnenie uchádzača bez zdravotného postihnutia a rodinných záväzkov

Perspektívna, napredujúca mladá spoločnosť s duálnym vzdelávaním pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu, gastra a ubytovania.
ID: 4370897  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac