Údržbár

Lomnická, s.r.o.

Miesto práce
Devín
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Vykonávať pravidelné údržbárske kontroly na technických zariadeniach
  2. Podľa potreby realizovať drobné opravy a údržbu zariadení
  3. Údržba objektov a ich okolia
  4. Starostlivosť o letnú a zimnú údržbu areálu
  5. Drobné opravy v bytových jednotkách
  6. Ďalšie činnosti spojené s prevádzlou a údržbou, drobné inštalatérske a elektrikárske práce
  7. Preventívna údržba areálu
  8. Riadiť sa pokynmi nadriadeného

Praca u nás ti umožní byť súčasťou priateľského kolektívu.

Práca v modernom prostredí s najnovšími technológiami, čo ti umožní byť v centre diania.

5 dní dovolenky nad rámec

3 dni Sick Day

Prosíme uchádzačkov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy s fotografiou posielali formou e-mailu. Na osobný pohovor budeme pozývať uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané kritériá. Ostatných kandidátov kontaktovať nebudeme a preto vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technicke, elektrotechnicke

Ostatné znalosti

Office Balik - Základy
elektrikar - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť sa zaoberá rôznou obchodnou činnosťou a činnosťou súvisiacou s nehnuteľnosťami (nákup, predaj, prenájom, správa), ako aj poradenskými činnosťami v oblasti obchodu a služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4798682  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac