Team leader pre oddelenie dátových a telekomunikačných sietí a kamerových systémov

Lombard s.r.o.

Miesto práce
Školská 14, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacZáujem, vernosť a tiež nasadenie si u každého vážime. Pre to okrem štandardnej mzdy podnúkame úspešnému uchádzačovi nástupný bonus vo výške 150€, pravideľný dochádzkový bonus 50€, ale aj ďalšie výhody ako napríklad zamestnanecké zľavy na predávaný tovar.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo všetko u nás budete robiť?
- inštalovať a servisovať aktívne a pasívne prvky počítačových sietí
- participovať na práci IT oddelenia (riešenie jednoduchších úloh, pokiaľ je požiadavky nad dostupné kapacity oddelenia)
- riešiť inštalácie a údržby kamerových systémov
- internetové pripojenia (bezdrôtové, káblové ako aj optické) od návrhu až po realizáciu
- pracovať na výstavbe a údržbe prístupových bodov pre internet
- ostatné súvisiace práce

Okrem výkonu tejto práce bude Vašou úlohou zabezpečenie koordinácie prác s ostatnými kolegami a ich vedenie, vykonávať obhliadky a analýzy požiadaviek zákazníkov, podielať sa na návrhu riešení jednotlivých úloh, zabezpečiť riešenie havarijného servisu, pripravovať podklady pre obchodníkov, viesť tím pracovníkov, kontrolovať a zabezpečiť dodržiavanie nastavenej úrovne kvality prác ako aj dokumentácie.

Samozrejmosťou pre nového pracovníka je zaškolenie, oboznámenie s pracovnými postupmi, ako ak zapracovanie pri skúsenom pracovníkovi.

Mzda nieje všetko, pridáme Vám pre to:
- služobný telefón a notebook aj na súkromné použitie
- v prípade samostatného výkonu práce aj služobné vozidlo napr. aj na dochádzanie do práce či súkromné cesty
- pracovné oblečenie pre každé ročné obdobie
- internetové pripojenie od našej spoločnosti u seba doma bezplatne

Práca je na jednu smenu a táto pracovná pozícia ponúka aj potenciál kariérneho rastu.

Hľadáme spoľahlivú, samostatnú a serióznu posilu pre náš pracovný tím, ktorá nepovažuje polovičatú prácu za dobrý výsledok. Ak sa považujete za seriózneho a spoľahlivého pracovníka, orientujete sa v problematike, so záujmom o svoju prácu, ktorý chce byť súčasťou tímu, ktorý dbá na svoje dobré meno a kvalitu, možno hľadáme práve Vás. Našim záujmom je určite vzájomná spokojnosť oboch strán a pre to chceme aby výsledok viedol nie len k spokojnosti našej, ale aj tej Vašej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro či IT odbor, alebo iné vzdelanie, ktoré umožní vykonávať požadovanú prácu

Ostatné znalosti

Počítačové siete - Mierne pokročilý
Elektroinštalácie - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prirodzenou súčasťou tejto práce je priamy kontakt so zákazníkom. Pre to je určite potrebné, mať primerané vystupovanie. Ak nedisponujete potrebnými vedomosťami či skúsenosťami, nemusí byť tento fakt prekážkou za predpokladu, že budete mať aktívny prístup a chuť ďalej sa vzdelávať. Nakoľko sa nejedná len o konfiguráciu ale aj fyzickú montáž, určite je potrebné mať primeranú dávku manuálnej zručnosti, v prípade internetových pripojení a prístupových bodov môže táto práca prebiehať aj vo výškach ktorých sa teda nesmiete báť.

Spoločnosť Lombard s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000. Sme držiteľmi certifikátu ISO 27001 a členmi organizácie RIPE NCC. Našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb a dobré vzťahy s našimi zákazníkmi i zamestnancami. Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou správou IT, poskytovaním telekomunikačných služieb, prevádzkou cloudových riešení a vývojom vlastného software. Hľadáme serióznych a nadšených kolegov, ktorí majú byť posilou nášho jestvujúceho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4261629  Dátum zverejnenia: 5.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac