Informatik na oddelení externej správy IT

Lombard s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacDochádzkový bonus, zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo všetko u nás budete robiť? Budete pôsobiť ako kolega vrámci zabezpečenia nasich služieb poskytovaných pod značkou Lombard t.j. profesionálne IT služby pre firemnú klientelu.
- budete súčasťou širšieho tímu kolegov, s ktorými budete zabezpečovať servis a správu IT u našich zákazníkov
- budete spravovať počítačové siete, počítače, vykonávať periodické kontroly a údržbu počítačov - pracovných staníc.
- budete inštalovať a udržovať OS, inštalovať a údržiavať uživateľský SW (kancelárske balíky, ekonomický SW a pod.).
- pripájať a inštalovať periférie, inštalovať a konfigurovať aktívne prvky sietí (switche, wifi routery).
- diagnostikovať problémy, poruchy a ich aktívne sa podielať na ich riešení

Mzda nieje všetko, pridáme Vám pre to:
- služobný telefón a notebook aj na súkromné použitie
- v prípade samostatného výkonu práce aj služobné vozidlo napr. aj na dochádzanie do práce či súkromné cesty
- pracovné oblečenie pre každé ročné obdobie
- internetové pripojenie od našej spoločnosti u seba doma bezplatne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné systémy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Mac OS - Základy
Počítačové siete - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zodpovednosť, lojalita, iniciatíva,
kreatívnosť.

Spoločnosť Lombard s. r. o. má na slovenskom trhu viac, ako 20 ročnú tradíciu. Je držiteľom certifikátu ISO 27001 a členom organizácie RIPE NCC. Naša spoločnosť vyvíja najintenzívnejšiu činnosť vo viacerých segmentoch trhu, ako sú komplexná správa IT, poskytovanie telekomunikačných služieb, ale aj prevádzka cloudových riešení či vývoj vlastného software. Našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb a dobré vzťahy s pracovníkmi spoločnosti. Pre to hľadáme vždy serióznych kolegov, ktorí majú byť posilou nášho jestvujúceho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4261600  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac