Elektromechanik

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opravy drobného elek.náriadia (brúska,zváračka,......) preventívne údržby strojov a zariadení, čistenie a údržba rozvádzačov,elektroinštalačné práce,

mesačný bonus,
dochádzkový bonus,
odmeny pri výročiach,
príspevok na ubytovanie
príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
obedy v rámci závodného stravovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Vodičský preukaz

B

platná vyhláška § 21 ,§ 22 , samostatnosť, manuálna zručnosť,
vodičský preukaz skupiny B je výhodou

LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby. Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Šuranoch. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky. Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3748970  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac