Zvárač - CO2

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Cintorínska 57, 942 01 Šurany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 8€ do 9,5 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie oceľových konštrukcií
- zváranie podľa výkresovej dokumentácie
- zostavovanie a skladanie zvarencov podľa výkresovej dokumentácie
- výroba prípravkov
- kontrola zvarov a výrobkov
- zváranie pomocou CO2
- brúsenie a povrchová úprava zvarov
- príprava materiálu na výrobu
- kontrola a dbanie na kvalitu výrobkov- montážne práce na vagónoch
- práca podľa technologického postupu a výkresovej dokumentácie
- výroba a revízia vagónov
- obsluha elektrickej vŕtačky, píly na kov, ručnej brúsky, zváračky, magnetickej vŕtačky, zdvíhacích zariadení, elektrických nožníc, viazanie bremien
- práca s ručným náradím
- dodržiavanie predpisov BOZP a PO

- dochádzkový bonus
- mesačné odmeny
- vernostná odmena

platný zváračský preukaz podľa vybranej STN-štátna skúška,poprípade základný kurz s nutnosťou praxe min. 3roky, možnosť sprostredkovania ubytovania, pri uspokojivých pracovných výsledkoch možnosť navýšenia hodinovej sadzby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore -strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, spoľahlivý, manuálne zručný,ochotný plniť zverené úlohy včas a zodpovedne, aktívne pristupovať k pracovným úlohám,ochota pracovať podľa potreby- nadčas

LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby. Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Šuranoch a Dubnici nad Váhom. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky. Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LOKO TRANS Slovakia,s.r.o.
Cintorínska 57
942 01 Šurany
ID: 3197968   Dátum zverejnenia: 26.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 8€ do 9,5 €